Kontrola dostępu


Kontrola dostępu

Oferowany przez naszą firmę system kontrola dostępu pomaga kontrolować, zarządzać i decydować, kto ma dostęp do określonego obszaru. To wygodny sposób korzystania z kontroli dostępu i portali, aby nie tylko uzyskać dostęp do obiektów, ale także: drukarek, plików, stacji roboczych. Oferujemy nowoczesne systemy w postaci wirtualnych kluczy, które umożliwiają dostęp do danego bezpiecznego obszaru.

Nasza firma zapewnia system kontroli dostępu

Główną misją naszej firmy jest dostarczanie Państwu innowacyjnych rozwiązań w zakresie transmisji danych i ochrony obiektów, w których liczy się bezpieczeństwo. Nasza firma oferuje zintegrowane systemy kontroli dostępu dzięki znajomości rynku i wysokiej jakości naszego zespołu. Sprzedawane przez nas systemy zapewniają automatyzację procedur operacyjnych, najlepsze metody inwestowania, bezpieczeństwo Twojej firmy oraz użycie najwyższej jakości sprzętu.

Sprzedawane przez wielu producentów systemy kontroli dostępu rcse.pl/kontrola-dostepu/ realizowane są przy użyciu różnych technik identyfikacji. Bazując na własnym doświadczeniu i zrozumieniu oczekiwań naszych klientów, w naszym produkcie wprowadziliśmy generyczny czytnik RSW.05, który może wykorzystywać różne technologie. Taki czytnik doskonale współpracuje z już używanymi kontrolami dostępu, dodając i rozszerzając jego funkcjonalność. Służy również do nowych projektów.

Cel stworzenia systemu kontroli dostępu

Kontrola dostępu
Kontrola dostępu

System kontroli dostępu rcse.pl/varya/ to system zabezpieczeń sprzętowych i programowych. Jego instalacja ograniczy ludziom wejście do pomieszczenia lub określonego obszaru. Pozwala na sterowanie różnego rodzaju automatami m.in.: drzwiami, szlabanami, bramami, zamkami itp.
Elektroniczny system kontroli dostępu składa się z kontrolera kontroli dostępu, czytnika, urządzenia interfejsu i oprogramowania. Kontroler szybko przetwarza informacje z czytnika. Jeśli identyfikatory się zgadzają, system umożliwia przejście przez punkt kontrolny. Jeżeli czytnik nie rozpozna identyfikatora, wejście pozostanie zamknięte.
Identyfikatory mogą być różnego rodzaju – w postaci kart, breloków czy elektronicznych pilotów. W przeciwieństwie do kluczy mechanicznych, plastikowych kart, breloczków czy pilotów, podrabianie jest prawie niemożliwe. Wszystkie rodzaje identyfikatorów elektronicznych pozwalają na szybsze wejście do pokoju.

Innowacyjny czytnik kart RSW.05 w systemach kontroli dostępu

Korzyści z używania czytników kart w kontroli dostępu są znaczne, co czyni je idealnymi dla obiektów z infrastrukturą krytyczną. Ten nowoczesny czytnik charakteryzuje się designem, w którym możesz decydować o wyborze obudowy tak, aby pasowała do każdego wnętrza. To wysokiej jakości produkt o trwałej konstrukcji i stopniu szczelności IP65, co oznacza, że ​​możemy go zainstalować w dowolnym miejscu. Pracownicy naszej firmy zdobyli bogate doświadczenie w systemach kontroli dostępu nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.
Dlatego nasze czytniki systemów kontroli dostępu są tak precyzyjne, że oferujemy Państwu:

  • Niezależny dobór obudów do urządzeń oferujemy: tworzywo sztuczne, imitację kamienia i drewna.
  • Nowoczesny projekt domu.
  • Solidna konstrukcja.
    Korzystając z naszego systemu kontroli dostępu, możesz polegać na protokołach szyfrowania, identyfikacji nośników i modułach szyfrowania w celu uzyskania innowacyjnego poziomu bezpieczeństwa.

Jakie zadanie wykonuje system kontroli dostępu

Omówione powyżej czytniki kontroli dostępu są poprawną obsługą kart wirtualnych. Użytkownicy mogą łatwo identyfikować się za pomocą urządzeń mobilnych. Wszystko dzięki wbudowanej obsłudze NFC i Bluetooth. Otrzymasz poświadczenia i zarządzanie zdalną dystrybucją.

Nasze systemy kontroli dostępu rcse.pl/barierymikrofalowe/ ze zdalnymi czytnikami są odpowiednie dla lokalizacji wymagających zdalnej identyfikacji. Nie ma tu potrzeby nanoszenia identyfikatora na czytnik. Gdzie jest potrzebny? Na przykład w przypadku przejścia chronionego bramą lub szlabanem odjazd pojazdu nie przeszkodzi temu. Taka kontrola dostępu stosowana jest m.in. w firmach logistycznych i produkcyjnych, a także w placówkach medycznych. Gdzie wydajny przepływ wpływa na optymalizację procesu. Kontrola dostępu jest egzekwowana za pomocą osobistych znaczników. Takie produkty można nosić na nadgarstku, szyi, pasku oraz w formie breloka i gwarantują identyfikację na odległość. Urządzenie można również zamontować na pojeździe.

RCSE systemy zabezpieczeń
Topolowa 8
62-030 Luboń
668 417 744
www.rcse.pl