Poznańskie biuro frankowe


Poznańskie biuro frankowe

Poznańskie biuro frankowe wspiera swoich klientów w dochodzeniu roszczeń wobec banków oferujących kredyty we frankach szwajcarskich. Koncentrujemy się na franczyzobiorcach i wymagamy od banków zwrotu nadpłat za wprowadzenie klauzul abuzywnych w umowach kredytowych. W sprawie sądowej uzyskaliśmy dla klienta konwersję kredytu frankowego, czyli anulowanie franczyzy kredytowej, co znacznie obniżyło wartość zobowiązań banku, a sąd zażądałby od banku zwrotu części kapitału.

Na podstawie analizy dokumentów nasi prawnicy i klienci zazwyczaj podejmują decyzję o wypowiedzeniu umowy franka szwajcarskiego. A może masz pozew z banku o kredyt we frankach szwajcarskich? Niestety jest to powszechna praktyka dla banków, ale nie jesteś sam, kancelarie również pomogą w tej sytuacji. Nasi prawnicy reprezentują franczyzobiorców w sądzie i innych miejscach w odzyskiwaniu środków i rozwiązywaniu kwestii odszkodowania za korzystanie z nich.

Pożyczki we frankach szwajcarskich – kancelaria udowodni, że można wygrywać z bankami

pomoc frankowiczom kancelaria Poznań
pomoc frankowiczom kancelaria Poznań

Jak wszyscy wiemy, banki są potężnymi podmiotami na rynku, mają nie tylko ogromny kapitał, ale także zespół ekspertów z różnych dziedzin i oczywiście doświadczonych prawników. Dlatego jeśli doszedłeś do wniosku, że Twoja pożyczka w CHF wymaga więcej środków niż myślałeś, skontaktuj się z biurem CHF w Poznaniu. Naszą główną praktyką są sprawy frankowe i posiadamy duże doświadczenie w dochodzeniu roszczeń klientów w sądzie. Dla ludzi, którzy liczą się najbardziej, wygrywamy duże pieniądze. Nie zwlekaj ze złożeniem pozwu o unieważnienie umowy pożyczki w CHF lub anulowanie pożyczki. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej sprawy!

Wsparcie prawne z poznańskiego biura franka szwajcarskiego

Kupno nowego mieszkania lub nowego domu to niezwykle pozytywna emocja, ale widmo problemów ze spłatą kredytu hipotecznego w CHF wpłaconego na spełnienie tego marzenia niszczy wszelką radość. Czy można wyjść z niekorzystnego kontraktu CHF? Kto pomoże? Jest proste rozwiązanie, z pomocą naszego biura franka szwajcarskiego w Poznaniu, które zatrudnia doświadczonych prawników, którzy mają doświadczenie w wygrywaniu sporów z nieuczciwymi bankami. Nie musisz się już martwić, przyjdź do nas i przywieź ze sobą umowę franka szwajcarskiego, aneksy i regulaminy otrzymane przez bank. Pomożemy!

Poznańskie biuro frankowe – Jak działa nasze biuro?

kredyty frankowe kancelaria
kredyty frankowe kancelaria

Przeanalizujemy Twoją umowę kredytową i dowiemy się, czy masz kredyt indeksowany czy denominowany w CHF. Jest to o tyle istotne, że często zawierają klauzule zakazowe, które są podstawą do nałożenia na bank zapłaty odpowiednich należności. Nasze biuro Frank w Poznaniu współpracuje z doświadczonymi ekonomistami, którzy potrafią obliczyć kwotę, jaką możesz otrzymać od banku. Pamiętaj, że liczba zwycięskich spraw sądowych rośnie, a sądy faworyzują pokrzywdzonego franczyzobiorcę. Zaczęło się od korzystnego orzeczenia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Bank nie dokona jednak dobrowolnego zwrotu wypłaconych pieniędzy, należy wysłać wezwanie do zapłaty i wytoczyć pozew. Zawarcie ugody z bankiem jest prawie nierealne, więc nie warto samemu kłócić się z prawnikiem banku. Powierz swoją sprawę w CHF ekspertowi, a wygramy Ci odstąpienie od umowy CHF lub debankowanie (przewalutowanie na PLN) pożyczki.

Dowiedz się więcej o tym, jak będziemy walczyć z nieuczciwymi bankami

Jeżeli nadal masz w umowie kredytu klauzule abuzywne potwierdzające, że oprocentowanie we frankach szwajcarskich jest nieuczciwe, wystąpimy w Twoim imieniu o unieważnienie. Konsekwencją otrzymania orzeczenia na Twoją korzyść jest uznanie takiej umowy za nieważną, tj. niezawartą. W takim przypadku sąd jest zobowiązany do przelania wszystkich środków, które dotychczas wpłaciłeś na Twoje konto. Twoim obowiązkiem jest jednak zapłacenie bankowi kwoty kredytu, która została Ci wypłacona. To korzystne rozwiązanie, ale wiąże się z posiadaniem dużej ilości pieniędzy.

Poznańskie biuro frankowe
Poznańskie biuro frankowe

W przypadku wytoczenia przeciwko bankowi powództwa o zwrot podatku od kredytu, czyli wymianę walut, orzeczenie sądu spowoduje uchylenie klauzuli indeksacyjnej w umowie franka szwajcarskiego. Bank będzie zmuszony spłacać kredytobiorcy wszystkie nadpłacone raty we frankach szwajcarskich. Twoje zadłużenie bankowe ulegnie zmniejszeniu i nie będziesz już uzależniony od kursu CHF, który stanie się kredytem złotówkowym.

Zrozumienie legalności przepisów i zakazów bankowych jest podstawą Twojego roszczenia wobec banku. Jeśli tego nie wiesz, nie martw się, po prostu skontaktuj się z naszym biurem franka szwajcarskiego w Poznaniu. Naszą misją jest śledzenie każdej zmiany w prawie bankowym, analizowanie ich korzyści dla klientów, doradztwo i wsparcie prawne. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i obiektywnie oraz opracowujemy strategię działania. Powierz nam swoją sprawę we frankach, a my bezstresowo odbierzemy Twoje należności.

Jakie korzyści daje skorzystanie z pomocy prawnej z poznańskiego biura frankowego?

Każdą sprawę badamy z wielu perspektyw, zapewniając dogłębną analizę warunków umowy pod kątem nadużyć. Możemy znaleźć przekonujące argumenty na poparcie zasadności roszczeń wobec banku, dzięki czemu wygaśniesz szkodliwą umowę z bankiem na Twoich warunkach. Skontaktuj się z prawnikiem w naszym biurze franka szwajcarskiego w Poznaniu, a omówimy problem i spełnimy Twoje oczekiwania. Przygotujemy wszelką niezbędną korespondencję od bankowych wezwań do wniesienia pozwów do sądu. Nasi prawnicy będą reprezentować Twoje interesy na każdym przesłuchaniu w sprawie CHF. Obecnie sądy orzekły, że umowy podpisywane we frankach są nieuczciwe, więc zwycięstwo jest w Twoich rękach!